Αποκριάτικο party 70’s στο Γηροκομείο “Μέγας Βασίλειος” την Τσικνοπέμπτη. 25 Φεβρουαρίου, 2019 xanthidaily Το γηροκομείο της Ξάνθης “Μέγας Βασίλειος” σας προσκαλεί σε ένα αποκριάτικο πάρτυ την Τσικνοπέμπτη 28 Φεβρουαρίου στις 7 το απόγευμα με πολύ δυνατές μουσικές των 70’s.
Γαλακτομείο Ρόδοπη: Συνεργαζόμαστε με την Πυροσβεστική Ξάνθης και παρέχουμε μια δεξαμενή νερού 37.000 λίτρων, για την προστασία των δασών μας! 23 Ιουλίου, 2024
Εμπορικός Σύλλογος Ξάνθης προς καταστηματάρχες: “Μην παρκάρετε τα αυτοκίνητα σας στην αγορά” 23 Ιουλίου, 2024