Ξεκίνησε σήμερα Δευτέρα 15 Ιουλίου στις 6 το απόγευμα στο γήπεδο του ΑΟΞ την προετοιμασία του για την νέα ποδοσφαιρική σεζόν ο Ορφεάς Ξάνθης. Στην πρώτη προπόνηση των κιτρινόμαυρων συμμετείχαν 22 ποδοσφαιριστές. Σύμφωνα με δηλώσεις του Μπάμπη Χατζημεστή θα αποκτηθούν ακόμα 4 ποδοσφαιριστές που θα πλαισιώσουν τους ήδη υπάρχοντες με σκοπό ακόμη μια χρονιά την καλή παρουσία την ομάδας της Ξάνθης στη Γ’Εθνική κατηγορία.
Ξεκίνησε την προετοιμασία του ο Ορφέας Ξάνθης.
![](https://xanthidaily.gr/wp-content/uploads/2019/07/IMG_20190715_182117-700x520.jpg)