Αρχηγοί της Xanthi FC για την αγωνιστική περίοδο 2019-2020 θα είναι οι παρακάτω ποδοσφαιριστές: Μπαξεβανίδης Δήμος, Λισγάρας Χρήστος, Ντε Λούκας Πάμπλο και Μαλεζάς Στέλιος.
Αυτοί είναι οι αρχηγοί της Ξάνθης για τη σεζόν 2019-2020.
![](https://xanthidaily.gr/wp-content/uploads/2019/07/slider-captain-1170x600-780x520.jpg)
Αρχηγοί της Xanthi FC για την αγωνιστική περίοδο 2019-2020 θα είναι οι παρακάτω ποδοσφαιριστές: Μπαξεβανίδης Δήμος, Λισγάρας Χρήστος, Ντε Λούκας Πάμπλο και Μαλεζάς Στέλιος.