Main Menu

Σοκ στην Ξάνθη- Νεκρός 23χρονος οδηγός μοτοσικλέτας

Διεκόπη παιχνίδι της ΕΠΣ Ξάνθης ενώ ήταν στο 4-4-Εισέβαλαν μέσα οπαδοί.

Στο ημίχρονο διακόπηκε ένα εκπληκτικό παιχνίδι που γινόταν στο γήπεδο Ερασμίου λόγω επεισοδίων λίγο πριν το ημίχρονο.

Λίγο μετά την ισοφάριση του Εχίνου σε 4-4 σχεδόν με την λήξη του ημιχρόνου με γκολ του Βασιλειάδη οι γηπεδούχοι από τον πάγκο διαμαρτυρήθηκαν στο διαιτητή Ελευθεράκη και μπήκαν στο γήπεδο.

Αυτός διέκοψε για λίγο τον αγώνα που με την έναρξή του οι φιλοξενούμενοι είχαν μια καλή φάση ξεσηκώνοντας πάλι τις διαμαρτυρίες τον γηπεδούχων που ξαναμπήκαν στον αγωνιστικό χώρο.

Αυτή την φορά η διακοπή ήταν οριστική και ο αγώνας δεν ξανάρχισε στο β’ μερος. Για την ιστορία, αφού το ματς δύσκολο να επαναληφθεί και θα κατοχυρωθεί υπέρ των φιλοξενουμένων με 0-3, για τον Εχίνο χατ τρικ έκανε ο Χατζηχασανογλου ένα ο Βασιλειάδης είχε ένα (φώτο αρχείου).