Παρουσία του Χρήστου Πανόπουλου το μεσημέρι της Παρασκευής ο ΑΟ ΞΑΝΘΗ ΠΑΕ συγκεντρώθηκε στο προπονητήριο της ομάδας και σε ανοιχτό χώρο, ο μεγαλομέτοχος της ΠΑΕ, είχε την ευκαιρία να μιλήσει στο ποδοσφαιρικό τμήμα για την συνέχεια της προετοιμασίας αυτό το ιδιαίτερο – λόγω κορωνοϊού – διάστημα καθώς και για τα παιχνίδια μπαράζ που θα ακολουθήσουν.
Παρουσία Πανόπουλου η συγκέντρωση των ποδοσφαιριστών της Ξάνθης.
![](https://xanthidaily.gr/wp-content/uploads/2020/05/96273825_708786419872484_5373470293111078912_n-780x520.jpg)