Εθελοντική αιμοδοσία θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 23 Νοεμβρίου στο Εργατικό Κέντρο Ξάνθης από το Σύλλογο Αιμοδοτών Ξάνθης “Η ΑΓΑΠΗ” από τις 9 το πρωί μέχρι τις 3 το μεσημέρι.
Εθελοντική αιμοδοσία στο Εργατικό Κέντρο Ξάνθης το Σάββατο 23 Νοεμβρίου.
![](https://xanthidaily.gr/wp-content/uploads/2019/03/aimodosia-pic.jpg)
Εθελοντική αιμοδοσία θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 23 Νοεμβρίου στο Εργατικό Κέντρο Ξάνθης από το Σύλλογο Αιμοδοτών Ξάνθης “Η ΑΓΑΠΗ” από τις 9 το πρωί μέχρι τις 3 το μεσημέρι.